Referencie

TOXPRO má jasný vizuálny rukopis, ktorý sa páči nám a nadšení sú aj naši klienti. Oceňujeme nielen ich zodpovednosť, ale aj nápady, ako posunúť ideu ešte ďalej. Máme za sebou viacero spoločných projektov a tešíme sa na ďalšie.

Dávid BenedigSeesame

Veľmi schopný tím, vysoké pracovné nasadenie, kvalitná filmárska práca, zodpovednosť a ústretovosť, ale najmä ľudský a priateľský prístup. Fakt, že na produkciu nášho doposiaľ najväčšieho video projektu - TEMPOS, sme si vybrali ako partnera práve Toxpro, hovorí sám za seba. Bol to výborný krok a tento hudobný kino-dokument by bez Toxpro nebol to, čo je dnes.

Dominika GadušRed Bull

Naša spolupráca s TOXPRO vyplynula zo snahy vyrobiť dostatočne kvalitný a pútavý promo materiál, ktorý by predstavil hádzanú na Slovensku ako atraktívny šport pre deti a mládež. S výsledkom sme veľmi spokojní a je na ňom vidno profesionálny a proklientský prístup agentúry.

Jaroslav HolešaSlovenský Zväz Hádzanej

Nesmierne inšpiratívna a profesionálna skupina mladých ľudí. Pre mňa je najviac, že im môžete dôverovať, že vás počúvajú, vedia nájsť podstatu a obsah aj obrazovo, že výsledok je veľmi moderný a zároveň ľudský. Vďaka!

Renata Špačková3omen PR Agentúra

Toxpro sa podieľalo na rozvoji vizuálnej identity HC SLOVAN Bratislava. Ich rukopis majú vydarené reklamné kampane a mimoriadne pozitívne hodnotený online seriál “My sme Slovan”, ktorý možno považovať za trendsettera v oblasti modernej športovej dokumentaristiky. Vďaka spolupráci s Toxpro patrí HC SLOVAN medzi športovú špičku vo vizuálnej prezentácii.

Maroš Krajči HC Slovan Bratislava

Náše práce

  • Show All
  • Film & TV
  • Reklama
  • Videoklip