Referencie

Naša spolupráca s TOXPRO vyplynula zo snahy vyrobiť dostatočne kvalitný a pútavý promo materiál, ktorý by predstavil hádzanú na Slovensku ako atraktívny šport pre deti a mládež. S výsledkom sme veľmi spokojní a je na ňom vidno profesionálny a proklientský prístup agentúry.

Jaroslav HolešaSlovenský Zväz Hádzanej

S Toxpro som robila na videoklipe k môjmu singlu "Paro el tiempo", zastrešovali všetko od návrhu, zostavenie tímu, nájdenia lokácie až po samotnú výrobu a postprodukciu. Chalanov som predtým nepoznala, ale bola som nesmierne milo prekvapená vysokou úrovňou profesionalizmu, spoľahlivosti, efektívnosti a kreativity. Už teraz sa teším na ďalšiu príjemnú spoluprácu!

VandaSpeváčka & skladateľka

Nesmierne inšpiratívna a profesionálna skupina mladých ľudí. Pre mňa je najviac, že im môžete dôverovať, že vás počúvajú, vedia nájsť podstatu a obsah aj obrazovo, že výsledok je veľmi moderný a zároveň ľudský. Vďaka!

Renata Špačková3omen PR Agentúra

Toxpro produkovalo 3D animácie a jingle na našu konferenciu manažmentu. Chalani sú inovatívni, kreatívni a flexibilní. Určite ich odporúčame.

Lukáš DindaVolkswagen Slovakia

Toxpro sa už viac ako rok podieľa na rozvoji vizuálnej identity HC SLOVAN Bratislava. Ich rukopis majú vydarené reklamné kampane a mimoriadne pozitívne je v športovej verejnosti hodnotený online seriál “My sme Slovan”, ktorý možno považovať za trendsettera v oblasti modernej športovej dokumentaristiky. Vďaka spolupráci s Toxpro patrí HC SLOVAN medzi špičku KHL vo vizuálnej prezentácii.

Maroš Krajči HC Slovan Bratislava

Inšpiratívni mladí ľudia, flexibilní, profesionáli nároční na seba a výsledok svojej práce, "na pľaci" príjemní, rýchli a efektívni. Videa sú medzi klientami výborne hodnotené a pre nás veľmi užitočné, s radosťou pokračujeme s produkciou aj v tomto roku.

Martin GáborInstitut Esthederm

Veľká vďaka toxpro za spoluprácu pri tvorbe promočného videa pri uvedení nového lieku na trh. Oceňujem ich tvorbu šitú na mieru, vdýchnutie života celému videu, pričom mnou navrhnutý scenár bol úplne všedný. Finálne video je úžasné a pre cieľových zákazníkov pútavé a zapamätateľné.

Janka MaťašejeServier

Náše práce

  • Show All
  • Film & TV
  • Reklama
  • Videoklip