Kto sme?

TOXPRO je produkčná spoločnosť so sídlom v Bratislave, zaoberajúca sa fullservis audiovizuálnou produkciou v oblasti reklamy, filmu, TV a hudobných videoklipov.

Sme tím zložený z mladých, kreatívne nadšených ľudí, ktorí sú zorientovaní odborníci vo všetkých segmentoch mediálnej produkcie. Spolupracujeme len s oddanými a zapálenými filmovými tvorcami a neustále sa tiež obzeráme po nových talentoch.

Od roku 2015 sme pracovali na mnohých zaujímavých projektoch pre veľké značky, ale aj začínajúcich nadšencov, využívajúc všetky moderné technológie a trendy v oblasti audiovizuálnej produkcie.

Čo robíme?

Našim cieľom je produkovať pre našich klientov jedinečný a kvalitný audiovizuálny obsah. Naše tvorivé zamerania a skúsenosti nám umožňuje ponúkať správne riešenie na akúkoľvek klientskú požiadavku z ľubovoľnej oblasti audiovizuálnej produkcie.

Pomôžeme Vám s doladením alebo kompletným navrhnutím produkčného riešenia pre vaše požiadavky v oblasti video produkcie. TV spot, reklama, videoklip alebo kompletná kampaň komunikujúca skrz video,  online, outdoor alebo akékoľvek iné dnes dostupné mediálne kanály pre nás nie su problém. Všetko pre Vás navrhneme a zrealizujeme presne podľa Vašich potrieb.

Vaše predstavy zrealizujeme efektívnym spôsobom podľa prehľadne naplánovaného kreatívneho procesu. Video, animácia, grafika alebo hudba je to čo robíme radi a sme v tom dobrí. My sa postaráme o kompletnú realizáciu projektu, Vašou úlohou bude nás len usmerňovať a užívať si celý proces produkcie.

Strih, animácia, obrazová a zvuková postprodukcia zahrňajúca aj náročné 3D efekty je rozsiahly postprodukčný proces, ktorý z natočeného materiálu vytvorí jedinečný finálny výsledok. Ponúkame štúdiové riešenie pre filmové a reklamné produkcie s kompletným workflovom a datahandlingom. Naš tím je zložený z tvorcov s výraznym a originálnym rukopisom.

Naše služby

Kreatíva & Stratégia

Keď vy viete čo chcete dosiahnúť a my vieme ako to dosiahnúť.

Produkcia

Profesionálny produkčný servis pri realizácii audiovizuálneho diela

Video postprodukcia

Strih, Color grading, Animácia & Vizuálne efekty

Audio postprodukcia

Sound design, Mixing, Mastering & Hudobná kompozícia

Náš tím

  • Show All
  • Dizajn
  • Kamera
  • Make-up
  • Postprodukcia
  • Produkcia
  • Réžia
  • Zvuk
Nazarij Kľujev

Nazarij Kľujev

Produkcia

Maxim Kľujev

Maxim Kľujev

Kamera

Teodor Kuhn

Teodor Kuhn

Réžia

Tomáš Baľák

Tomáš Baľák

Zvuk

Matej Šalko

Matej Šalko

Postprodukcia

Mendy Čapkovičová

Mendy Čapkovičová

Make-up

Jaro Stupák

Jaro Stupák

Produkcia

Viktor Boža

Viktor Boža

Postprodukcia

Michal Pusztay

Michal Pusztay

Réžia

Marek ‘Moe’ Novák

Marek 'Moe' Novák

Dizajn